Türk Su  Satış Reklam
 
İş Ara
iş arıyorum, , su sektörü istihdam, su teknolojileri, su hizmetleri,

« Saf Su Taşıma Hizmetleri »

Merhaba sevgili su ve teknolojileri sektöründe görev almak isteyen arkadaşlar...
Bu bölümü su ve teknolojileri sektöründe hizmet, satış-pazarlama ve diğer çeşitli kollarda iş bulmanıza iyardımcı olmak için açmış bulunuyoruz.

Su ve teknolojileri sektöründe eleman arıyorum
Şu sıralarda ve gelecekte en çok talep gören iş fikirlerinden biri de su olarak karşımızdadır. Günlük ihtiyaçlarmız için suya ihtiyaç duymaktayız. Su evlerimize gelene kadar birçok filtrasyon işleminden geçerek hazır hale gelmektedir. Dünyada ki su döngüsünün her aşamasında iş gücüne ihtiyaç duyulmaktadır.

Su ve teknolojileri konusunda kendini geliştirmiş kişiler ise bu sektörde veya pazarlamasında görev alabilirsiniz ve yüksek paralar kazanabilirsiniz.


Genel Uyarılar  okumak için tıklayınız
Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız sitemizde yer alan tüm koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı sitemizin, editörlerinin yada yöneticilerinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitemiz bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Dolandırıcılık olaylarına karşı lütfen dikkatli olunuz. Sitemiz üzerinde yapılan ilan ve yorum içeriklerinin hukuken ispat hükmü yoktur, mahkemelerce delil olarak kabul edilmez.


Sponsor reklam alanı

_______________________
Buraya reklam verebilirsiniz
Su Depolama Ekipmanları Alımı Satımı
Makine Alımı Satımı
Eleman ara
Arıtım Ekipmanları ve Kimyasal Satışı
Emlak/satış
Bahçe-Tarla Su Ekipmanları Alımı Satımı
Taşıma Hizmetleri

« önceki sonraki »
Yorumlar
Sponsor reklam
Vitrin Haberler
Sponsor reklam
Borcum var mı

Borcum var mı

Sitemizde ilerleyerek çok hızlı bir şekilde borç sorgulama yapma imkanı bulabilirsiniz. Vergi borçları, trafik, park, motorlu taşıtlar, su,elektrik, gaz, internet, telefon, askerlik vb borçlarınızı öğrenebilir, sorgulayabilir ve bu borçlarınızı mümkün derece internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Daha fazlası için sitemizi ziyaret edin ...

Sponsor reklam
Kargo Türkiye

Kargo Türkiye

Türkiye geneli ve Türkiye için hizmet veren tüm kargo şubelerinin adres ve telefonlarına ulaşabilirsiniz. Kargo şubeleriyle ilgili telefon ve adresler sizlerinde yardımıyla sürekli güncel tutulmaktadır. Kargo ile gelecekve gönderdiğiniz kargolarınızın gönderi takibi, gönderi sorgulama, kargo takibi, kargo sorgulama, kargom nerede işlemlerini sayfamızda yapabilirsiniz.

Sponsor reklam
Expensive Hotels

Expensive Hotels

Some hotels are like heaven on earth with "out of this world" facilities, situated at great locations. Here is what spending more than the majority of the world`s annual income is on a single night in a hotel room looks like. These are the most expensive hotels in the world. Let`s take a quick trip ...

Bunlar da ilginizi çekebilir

Proses Suyunun Önemi ve Kullanıldığı Yerler
Proses Suyunun Önemi ve Kulla...

Su doğada en bol bulunan ve günlük hayatımızda en çok rastlanan bileşiklerdenbiridir. Atmosferde % 1-2 canlılarda ise daha büyük oranda bulunur. İnsan vücudunun % 65i...

Baraj Çeşitleri
Baraj Çeşitleri

Barajlar kullanılma amacı ve yapılacağı zeminin yapısına göre farklı şekillerde yapılmaktadır. Başlıca baraj tipleri şunlardır; Ağırlık Barajları: Daha ço...

Havuz Suyu
Havuz Suyu

Havuzlar insan hayatında önemli bir yere sahip araçlardır. Özellikle yaz aylarında insanların serinlemesi için özellikle işlev gören havuzlar, çok fazla işlevsel yap...

Bahçe Sulama Suyu
Bahçe Sulama Suyu

Havaların ısınmasıyla çimler, seralar, bahçeler, çiçekler tum bitkiler suya ihtiyaç duyması nedeniyle bir çok fabrika, ev, site, villa, kamuya açık yeşil alanlarda ...


            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz