Türk Su  Satış Reklam

Egesis Çevre Teknolojileri A.Ş.

  0 232 464 50 67 -
Firma bilgileri
Egesis, tam çeyrek asırdır çevre teknolojileri alanında yurt içinde ve yurt dışında atık su arıtımı, içme ve kullanma suyu arıtımı, arıtma çamurları, katı atıklar ve çevre yönetimi konularında etkili hizmet ve yenilik üretmektedir. Egesis, özel sektör ve devlet ihaleleri dahilindeki her projesinde yüksek kalite, yüksek verimlilik ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır. Dünyadaki çevre teknolojilerini yakından takip eden Egesis firması mühendisleri için kurumların süreçleri tasarlanırken sürdürülebilirlik ana prensiptir. Çalışanlarımız ve değerli müşterilerimiz ile birlikte gelişebilmenin sorumluluğunun farkında olan Egesis firması "yaşam boyu öğrenme" ilkesini tüm departmanlarda son yıllarda hayata geçirmiş bulunmaktadır. Düzenli hizmetiçi eğitimler ile tüm çalışanlar hem sektörel gelişmeler konularında hem de hizmet kalitesinin daimi arttırılmasına yönelik kişisel eğitimler ile desteklenmektedir.

Egesis firması olarak amacımız, en yüksek kalitedeki mühendislik perspektifi ile tüm müşterilerimiz için optimum çözümler üretmektir. Bu çözümleri hayata geçirirken ise dünya klasmanındaki tüm güncel teknolojik gelişmeleri müşterilerimizin uygulamalarına dahil etmek ve hizmetlerimizde farklılaşmak firmamızın diğer bir önemli amacıdır.

Misyonumuz; yalın ve çevik örgüt modelimiz, inovatif çözüm önerilerimiz, sektörde öncü ve ilkeli duruşumuz ile çalışanlarımız ve müşterilerimiz için her zaman en iyisi olabilmektir.

Değerlerimiz;
  • çözüm ve sonuç odaklılık
  • yaratıcılık ve inovasyon
  • esnekllik ve yalınlık
  • maliyet bilinci ve tasarruf
  • şeffaflık ve güvenilirliktir...
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz